Hotel dla psów Daisy Kraków - Łuczyce

Hotel powstał w 2016 r i zrodził się z miłości do psiaków przede wszystkim. . Do jego stworzenia zainspirował nas fakt, że podczas wyjazdu służbowego nie mieliśmy gdzie zostawić swoich piesków. Zazwyczaj zostawały u zaprzyjaźnionej rodziny, aczkolwiek tym razem ta opcja nie wchodziła w grę. Takim też sposobem zaraz po powrocie z wyjazdu zrodził się pomysł stworzenia naszego hotelu. Głównym założeniem było stworzenie takiego miejsca, gdzie oddawane do nas psy nie będą czuły się obco oraz będą miały stałą opiekę i nadzór człowieka. Wiem, że nie zastąpimy Was – właścicieli- ale staramy się tworzyć miejsce do którego Wasz pupil będzie wracał z radością w oczach a po odebraniu nadal będzie tęsknił za swoimi kolegami, których zapoznał. Hotel położony jest w Łuczycach z dala od miasta co pozwala Twojemu czuć się jak na wsi. Współpracujemy z weterynarzem, który w razie potrzeby zajmie się profesjonalnie Twoimi pieskiem. 

Perro

Golden Retriever

Perro jest naszym zabawiaczem, żadna bieganina nie jest mu obca, nie mówiąc już o figlach w błocie, przyjaciel wszystkich i opiekun tych najmniejszych.

Daisy

Labrador Retriever

Daisy – nasza hotelowa dama dba o to by zabawa zawsze przebiegała w sposób bezpieczny, lecz jak najbardziej brudny. W wolnym czasie pracuje w dogoterapii.

Elsa

Golden Retriever

Elsa- najmłodsza w stadzie. 7-miesięczny łobuz z niesamowitym potencjałem. Przyjaciółka każdego!

Olaf

Golden Retriever

Olaf z hodowli My Angel Tomi Kennel, vel Kim and the Caddillacs. Cudowne małe stworzenie, pełne empatii… szybko uczy się od starszych, w pełni zsojalizowany mimo młodego wieku. Przyszły pies terapeutyczny, a narazie mały szczur wodny 😍