Partnerzy

Salon pielęgnacji zwierząt Dogland w Krakowie zaprasza wszystkie pupile na metamorfozy. Adres: II Pułku Lotniczego 1E/5u ( obok kwiaciarni Czyżynka nowy blok naprzeciw Leroy Merlin) Kraków.

Serdecznie zapraszam wszystkich właścicieli czworonogów wraz ze swoimi pupilami do naszego salonu. Proponujemy Państwu szereg usług pielęgnacyjnych dla Waszych Milusińskich. Nasza firma powstała dla zwierzat i z myślą o nich. Pasja i miłość do zwierząt to nasza motywacja dlatego też, ciągle rozwijamy się i szkolimy, aby pogłębiać swoją wiedzę na temat wielu zagadnień dot. pielęgnacji zwierząt i ich zachowań. Współpracujemy jedynie z firmami , które oferują najlepsze i najbezpieczniejsze kosmetyki oraz urządzenia dla zwierząt, gdyż bezpieczeństwo i zdrowie czworonogów jest dla nas najważniejsze. Używamy jedynie sprawdzonych i antyalergicznych kosmetyków. Swoją pracę wykonujemy starannie i przykładamy dużą uwagę do samopoczucia i zachowania naszego “Mniejszego Klienta”. Piastujemy zasadzie “nic na siłę” i podczas wizyt przyzwyczajamy zwierzęta do dźwięku urządzeń i dotyku sprzętów. Nasza praca opiera się na współpracy z czworonogiem dlatego nie podajemy żadnych środków uspokajajacych. Zapraszamy do nas wszystkich: Małych, Większych i Największych Pupili

To my…dwie szalone 11-latki, AMI i NADIA. Kochamy zwierzęta, jesteśmy kreatywne…nic nie jest dla nas wyzwaniem 😉 A jeśli jest- to jeszcze lepiej! Dbając o naszą planetę, uznałyśmy, że połączenie naszej wyobraźni i recyclingu- to jest to! Zapraszamy na nasz fanpage i stronę www😊 Super akcesoria dla psiaków,kociaków i nie tylko.

Jestesmy tez wolontariuszkami w Hotelu dla psow Daisy, gdzie zawsze swietnie sie bawimy i wiele uczymy ❤